Restauracja Spiżarka | ImPress PR & Marketing

Restauracja Spiżarka

Stworzenie marki od podstaw wraz z koncepcją storytelling, obsługą social media kampanii reklamowych w internecie. Doradztwo oraz opieka marketingowa.

OD 2020 DO 2022

W domowej spiżarce zawsze znajdziesz coś pysznego, co można zjeść bez zbędnych ceregieli. Tak też jest w Spiżarce, restauracji na krakowskim Kazimierzu, nazwanej na cześć babcinych i maminych schowków z pysznościami. Znajdziesz tam potrawy od zawsze przyrządzane w różnych zakątkach Małopolski. Robione tradycyjnie, z tą regionalną swadą, ale i jadło bardziej nowoczesne, tyle, że zawsze tworzone w smakowicie domowym stylu.

Zakres działań

#strategiamarketingowa  
#copywriting  
#manuallogo  
#facebook 
#instagram 
#grafika 
#socialmedia 
#kampaniereklamowe  

Cele, które postanowiliśmy osiągnąć

Stworzenie strategii komunikacji oraz podstawowej identyfikacji graficznej, oddającej regionalny charakter marki i oferty

Wyszczególnienie się na tle licznej konkurencji i promocja miejsca

Opanowanie kryzysu związanego z pandemią Covid19, uderzającą szczególnie w gastronomię

Branding i social media

Strategia komunikacji lokuje markę i jej produkty w konkretnym miejscu. Określa w jaki sposób marka powinna mówić o sobie i swoich produktach.

Manual logo

Manual logo

Manual logo

Manual logo

Manual logo

Manual logo

Wizualizacje

Wizualizacje

Wizualizacje

Wyzwania, z którymi się zmierzyliśmy

Otwarcie restauracji w trakcie pandemii Covid-19

Liczna konkurencja i bogata oferta kulinarna Krakowa

01

Branding

Opracowanie podstawowej identyfikacji marki spójnej z założonymi celami komunikacyjnymi

02

Komunikacja marki

Przygotowanie i wdrożenie komunikacji marki spójnej z nazwą i małym lokalem. Komunikacji opartej na regionalizmie całej Małopolski, co pozwoliło wyróżnić restaurację na tle innych punktów gastronomicznych w Krakowie.

03

Historia marki

Komunikacja oparta na sentymentach do domowego jedzenia, do smacznych obiadów z domu rodzinnego, do smaków sądecczyzny, limanowszczyzny, czy Podhala, wywołała u wielu krakowian tęsknotę za potrawami, które pamiętają z dzieciństwa i wczesnej młodości.

04

Kampanie

Targetowanie kampanii na b2b, firmy i pracowników korporacji, co pozwoliło na rozprzestrzenienie się oferty nowej restauracji w większych miejscach pracy, a co za tym idzie uruchomienie oferty cateringowej i dowozu