Public relations

Wiarygodna i efektywna komunikacja jest fundamentem w budowaniu i wzmacnianiu więzi pomiędzy firmą i otoczeniem. Budujemy pozytywny wizerunek firm w oczach ich klientów i partnerów. Nasze publikacje pojawiają się w prasie, internecie, radiu i tv. W ramach działań PR prowadzimy: PR produktowy, PR korporacyjny, e-PR, media relations, CSR.

PR produktowy

Tworzymy historię wokół produktu i pomagamy w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej.

PR korporacyjny

Budujemy pozycję firmy w oparciu o jej silne strony oraz generowanie korzystnych publikacji.

E-PR

Kształtujemy wizerunek marek i firm w internecie z wykorzystaniem content marketingu.

Media relations

Kontaktujemy się z mediami, poznajemy ich oczekiwania i dostarczamy odpowiednich materiałów.

CSR

Pomagamy naszym klientom budować odpowiedzialny biznes.

stos książek

Social Media

Realizujemy kompleksową obsługę obecności firm i marek w mediach społecznościowych tj. prowadzenie Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn czy Google. Skutecznie promujemy marki i produkty naszych klientów jednocześnie budując ich pozytywny wizerunek i pożądaną relacje z grupą odbiorców. Obsługę social mediów wspieramy kampaniami reklamowymi Facebook Ads i Instagram Ads.

Strategia komunikacji

Określamy cele i budujemy spójną opowieść o markach i produktach/usługach, angażując w nią tysiące osób, obecnych i przyszłych klientów.

Kampanie reklamowe

Realizujemy precyzyjne kampanie Facebook Ads optymalizując budżety reklamowe naszych Klientów. Efekty naszych starań widać w comiesięcznych raportach, które otrzymują nasi Klienci.

Przemyślany content

Tworzymy inteligentną grafikę i angażujące treści.

Influencer marketing

Współpracujemy z liderami opinii.

Monitoring mediów

Mamy oczy szeroko otwarte.

social media facebook instagram youtube

Marketing

Opiekujemy się naszymi klientami, często wspomagając działy marketingu firm lub zapełniając potrzebę outsourcingu działań marketingowych. 70% naszych klientów to podmioty, które współpracują z nami stale od kilku lat. Działania ad hoc stanowią 1/3 naszej pracy. Dlatego chętnie doradzamy, konsultujemy strategiczne plany, analizujemy sytuację na rynku i konkurencję, a także wspomagamy naszych Klientów w działaniach content marketingu.

Copywriting

To podstawa naszej pracy: tworzymy wysokojakościowe treści na strony internetowe, social media, blogi, piszemy artykuły, newslettery, treści do ulotek, katalogów, jak również wymyślamy chwytliwe nazwy i slogany reklamowe.

Kampanie reklamowe

FACEBOOK ADS i GOOGLE ADS - specjalizujemy się w kampaniach internetowych i z uwagi na ich efektywność oraz optymalizację kosztową (w porównaniu do kampanii tradycyjnych), te właśnie rekomendujemy naszym Klientom.

Content marketing

Prowadzimy blogi, przygotowujemy i wysyłamy mailingi (newslettery), tworzymy infografiki i całkiem sporo innego angażującego contentu.

Strategia i doradztwo

Przeprowadzamy audyty, konsultujemy, doradzamy, tworzymy strategie działań marketingowych.

Blogi

Piszemy blogi wspierając SEO naszych Klientów.

Mailingi

Tworzymy i wysyłamy mailingi.

content marketing is king

Design

Projektowanie graficzne to nieodłączny element naszej pracy. Specjalizujemy się w uspójnianiu wizerunku firm i rebrandingu tworząc kompleksowe księgi identyfikacji wizualnej, manuale logotypów, księgi znaku. Jednocześnie wykonujemy szereg innych realizacji tj. katalogi, broszury, ulotki, wizytówki, grafiki na social media i kampanie reklamowe. Naszych Klientów potrafimy pozytywnie zaskoczyć nieszablonowym, minimalistycznym, wizerunkowo spójnym i w zgodzie najnowszymi trendami designem.

Corporate Identity (CI)

Tworzymy rozbudowane, prosta ale nieszablonowe, wyróżniające się wśród innych bo gruntownie przemyślane Księgi Identyfikacji Wizualnej.

Projektowanie logo

Projektujemy loga i logotypy wraz z podstawową księgą znaku.

Indywidualne projekty graficzne

Projektujemy key visuale, infografiki, katalogi, ulotki, wizytówki, oznakowanie floty samochodowej i wiele innych.

Grafika na social media

Identyfikacja wizualna na facebook, instagram, szablony wpisów, grafika reklamowa.

Poligrafia

Pomoc w doborze specyfikacji oraz wykonawcy dla produkcji finalnego produktu. Współpracujemy z najlepszymi, wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi, drukarniami w Polsce.

Betasi_identyfikacja firmowa_księga identyfikacji